Powiększanie, modelowanie ust

Odzyskaj piękno i pewności siebie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą, która nie jest czymś obcym dla organizmu człowieka. Kwas ten znajdziemy w stawach, gałkach ocznych, a nawet w płynie łzowym. Glikozoaminoglikan ma za zadanie nawilżać i uelastyczniać skórę, by była wciąż promienna i młoda. Należy jednak pamiętać, że powiększanie ust kwasem hialuronowym powinno zostać przeprowadzone przy użyciu sprawdzonych środków, które nie zaszkodzą organizmowi. Preparaty Stylage M i Juvederm oparte są na stabilizowanym kwasie hialuronowym, dlatego oferowane powiększanie nim ust w łódzkim Studio Urody Monika zapewnia długotrwały efekt jędrnych i nawilżonych warg.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym poprzez wstrzyknięcie preparatu Stylage M lub Juvederm poprawia ogólną estetykę warg. W ten sposób można poradzić sobie z ich nierównym konturem, zbyt cienką dolną lub górną wargą oraz sprawić, że niezależnie od wieku usta staną się młode i ponętne. Co jeszcze sprawia, że zabieg jest ciekawym rozwiązaniem? Powiększanie ust kwasem hialuronowym powoduje, że znikają zarówno małe, jak i większe zmarszczki wokół czerwieni wargowej, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Ta niewielka zmiana może wiele zdziałać nie tylko z zewnątrz, ale również dodać pewności siebie. Należy jednak pamiętać, że jednorazowe powiększanie ust nie wystarczy do końca życia. Specjalna formuła kwasu hialuronowego w uznanych preparatach sprawia, że efekt utrzymuje się około 12 miesięcy po zabiegu.

Już po pierwszym zabiegu czerwień wargowa jest wyraźnie powiększona i do tego delikatna jak nigdy dotąd. Profesjonalne powiększanie ust nie oznacza, że karykaturalnie zwiększą swoją objętość – przekonaj się o tym w jednym z naszych łódzkich gabinetów! Oferujemy powiększanie ust kwasem hialuronowym wieloma technikami: od tradycyjnej po Russian Lips czy Hollywood Lips.