Mezoterapia

Odzyskaj piękno i pewności siebie.

Mezoterapia w Łodzi

Określenie mezoterapia to zlepek słów oznaczających „leczenie do środka”. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Jest to zabieg, który od lat wykorzystuje się w medycynie, a obecnie przeżywa swój triumfalny „comeback”. Mezoterapia to w pełni bezpieczna, a zarazem skuteczna metoda. Wymaga wielu wizyt w gabinecie – na początek 4-6 zabiegów, co około 2 tygodnie – jednak po kilku miesiącach efekty są zaskakujące.

 

Mezoterapię można zastosować praktycznie w każdym przypadku, a wskazaniem do tej formy terapii jest ogólne starzenie się skóry lub przejściowe pogorszenie jej kondycji, wypadanie włosów, cellulit, rozstępy czy też blizny. Obszar działania zależy jedynie od dostępności leków. W Studio Urody Monika mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego zabiegu i przekonać się, ile zmian potrafi dokonać mezoterapia. Łódź jest miastem, w którym aktywnie działają nasze trzy gabinety piękności, w których pomagamy pacjentom w uleczeniu chorych miejsc od środka. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług mezoterapii w Łodzi – serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Koktajle stosowane do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi i dekoltu to mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulęgają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Mezoterapia jest metodą niezwykle cenną w także walce z cellulitem. Stanowi uzupełnienie dotychczas znanych i stosowanych zabiegów. Iniekcje z koktajlu zawierającego m.in. kofeinę, L-karnitynę i wyciąg z karczochów w połączeniu z intensywnym masażem ułatwiają usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej a także powodują ujędrnienie skóry.