Makijaż permanentny brwi

Odzyskaj piękno pewności siebie.

Idealny kształt brwi to rzadkość. Brwi rosną nieregularnie, a w łuku brwiowym często zdarzają się przerwy. Ciągłe malowanie brwi jest uciążliwe i czasochłonne, a farbowanie henną daje krótkotrwały efekt. W takich przypadkach makijaż permanentny jest wprost niezastąpiony! W makijażu permanentnym brwi stosujemy stosujemy różne metody-najnowocześniejsza microblading, metodę pudrową, metodę cienia, Ombre. Dzięki nim uzyskujemy niezwykle naturalny efekt indywidualnie dobrany dla każdej osoby. Nareszcie możesz mieć brwi o jakich zawsze marzyłaś! Już teraz umów się na bezpłatną wizualizację i zobacz jak mogą wyglądać Twoje nowe brwi;-)

przypomina dobrze wykonaną hennę czy podkreślenie brwi cieniem – z takim makijażem jest dobrze każdej kobiecie. Delikatny cień na przodzie i w górnej linii brwi wzmacniamy w dolnej części łuku brwiowego. Taki cień wygląda dobrze zarówno jeśli klientka ma swoje gęste brwi jak i nie posiada ich wcale.

można – jeśli oczywiście jest taka potrzeba – połączyć z metodą włoskową. Włos malowany zostaje w miejscach gdzie natura go poskąpiła. Pięknie wtapia się w cień i wygląda na jego tle zdecydowanie bardziej naturalnie niż na jasnej skórze.