Kwas Hialuronowy

Odzyskaj piękno pewności siebie.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Łodzi

 

Zapewne każdy choć raz słyszał o sprawdzonym sposobie na zachowanie młodej i sprężystej skóry w kwiecie wieku – za pomocą niegroźnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Mowa tu o zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Łódź jest miastem, w którym prężnie działają trzy oddziały Studia Urody Monika, dlatego dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani wygładzeniem zwiotczałej skóry – zapraszamy do kontaktu.

 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bardzo skuteczne i daje natychmiastowe efekty. Należy jednak pamiętać, że nie jest to zabieg, który wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę, przez co ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest bezpieczne. Daje to gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie. W Studio Urody Monika wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym wykonywane jest przez profesjonalistów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zabieg jest w pełni bezpieczny. Zapraszamy!

  • ciąża, karmienie piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;

Na polskim rynku dostępnych jest kilka preparatów kwasu hialuronowego (m.in. Restylane). W gabinecie stosujemy produkty Surgiderm.