NOWOŚCI

Odzyskaj piękno pewności siebie.

HIFU 3D - PROMOCJA 

DOBRA CENA DO KONCA MARCA 2021R. 

HIFU to tzw. niechirurgiczny lifting, nazywany także skalpelem ultradźwiękowym, czyli takim który w żaden sposób nie narusza zewnętrznej warstwy skóry, działając na nią wyłącznie od wewnątrz. Najnowsze HIFU to gwarancja wykorzystania aż trzech różnych funkcji, zapewniających znakomity efekt.
Głębokie działanie liftingujące.

Spektakularne efekty działania HIFU 3D, które widoczne są na zewnątrz, osiąga się dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej mocy ultradźwiękowej działającej w warstwach SMAS skóry. Wynikiem tego procesu jest natychmiastowy skurcz kolagenu, wraz ze stymulacją jego włókna, dzięki temu skóra staje się elastyczna, a tym samym gotowa do ukształtowania jej w naturalny, bezpieczny sposób. Co więcej jest to obecnie najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny mechanizm nadania skórze zupełnie nowego, świeżego, a przede wszystkim młodego wyglądu, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie przecina skóry, nie powoduje jej oparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też czas rekonwalescencji jest skrócony do minimum. W skrajnych, rzadkich przypadkach trwa on od kilku do kilkunastu godzin. Zazwyczaj nie jest potrzebny wcale.

hifu 3d łódź

HIFU słynie z niezwykłej dokładności, działając wyłącznie na wybrane obszary skóry, nie uszkadzając pozostałych tkanek, które znajdują się w pobliżu jego działania. Ultradźwiękowe promieniowania dociera do warstw SMAS, kompleksowo rozwiązując problemy starzeniowe skóry, takie jak np. jej zwiotczenie. Dokładne ustawienie mocy na SMAS w postaci 4,5mm zapewnia najlepszy efekt możliwości jej kształtowania i zagęszczenia. Promienie ultradźwiękowe mają wpływ na warstwę kolagenu na 3mm pod skórą, co umożliwia jego rekonstrukcję, a tym samym zwiększa również sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.
Innowacyjny system tworzący aż 11 linii przy jednym przyłożeniu

Dzięki innowacyjnym głowicom, w które zostało wyposażone HIFU 3D, możemy nie tylko odmłodzić twarz oraz jeszcze skuteczniej modelować ciało. W czasie zabiegu precyzyjna wiązka laserowa działa na ściśle określonej głębokości tworząc aż do 11 linii w jednym polu zabiegowym w precyzyjnie określonym miejscu, nie uszkadzając skóry, ani tkanek sąsiadujących.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu, jednak potrzeba około 30 dni, aby zobaczyć te ostateczne. Utrzymają się one od 18 do 24 miesięcy, sprawiając, że skóra będzie świeża i wyraźnie młodsza.

Czas zabiegu jest krótki i nie przynosi pacjentom bólu, zaraz po nim mogą wrócić do codziennych zajęć

Twarz599 zł
Podbródek499 zł
Twarz+podbródek699zł
Szyja299 zł
Dekolt 599 zł
Czoło299 zł
Okolice oczu299zł

Brzuch

Boczki x2

799 zł

799zł

Pośladki 799 zł
Nad kolanami x2  499 zł
Wewnętrzna część ud x2799zł
Zewnętrzna część ud x2799 zł
Całe uda x2999 zł
Ramiona (pelikany) x2799zł