NOWOŚCI

Odzyskaj piękno pewności siebie.

Zapisać się można dzwoniąc pod nr telefonu 426550046 lub 666633270.
Zapraszamy na zabiegi do gabinetu przy ulicy Stefana 5c. Rezerwacji dokonasz również za pośrednictwem aplikacji
https://www.beautymenago.pl/b/studiourodymonika/services. Po więcej szczegółów o samej depilacji, laserze którym wykonujemy zabiegi i cen depilacji zapraszamy na stronę www.studiourodymonika.pl

HIFU 3D - PROMOCJA 

 <

HIFU to tzw. niechirurgiczny lifting, nazywany także skalpelem ultradźwiękowym, czyli takim który w żaden sposób nie narusza zewnętrznej warstwy skóry, działając na nią wyłącznie od wewnątrz. Najnowsze HIFU to gwarancja wykorzystania aż trzech różnych funkcji, zapewniających znakomity efekt.
Głębokie działanie liftingujące.

Spektakularne efekty działania HIFU 3D, które widoczne są na zewnątrz, osiąga się dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej mocy ultradźwiękowej działającej w warstwach SMAS skóry. Wynikiem tego procesu jest natychmiastowy skurcz kolagenu, wraz ze stymulacją jego włókna, dzięki temu skóra staje się elastyczna, a tym samym gotowa do ukształtowania jej w naturalny, bezpieczny sposób. Co więcej jest to obecnie najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny mechanizm nadania skórze zupełnie nowego, świeżego, a przede wszystkim młodego wyglądu, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie przecina skóry, nie powoduje jej oparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też czas rekonwalescencji jest skrócony do minimum. W skrajnych, rzadkich przypadkach trwa on od kilku do kilkunastu godzin. Zazwyczaj nie jest potrzebny wcale.

hifu 3d łódź

HIFU słynie z niezwykłej dokładności, działając wyłącznie na wybrane obszary skóry, nie uszkadzając pozostałych tkanek, które znajdują się w pobliżu jego działania. Ultradźwiękowe promieniowania dociera do warstw SMAS, kompleksowo rozwiązując problemy starzeniowe skóry, takie jak np. jej zwiotczenie. Dokładne ustawienie mocy na SMAS w postaci 4,5mm zapewnia najlepszy efekt możliwości jej kształtowania i zagęszczenia. Promienie ultradźwiękowe mają wpływ na warstwę kolagenu na 3mm pod skórą, co umożliwia jego rekonstrukcję, a tym samym zwiększa również sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.
Innowacyjny system tworzący aż 11 linii przy jednym przyłożeniu

Dzięki innowacyjnym głowicom, w które zostało wyposażone HIFU 3D, możemy nie tylko odmłodzić twarz oraz jeszcze skuteczniej modelować ciało. W czasie zabiegu precyzyjna wiązka laserowa działa na ściśle określonej głębokości tworząc aż do 11 linii w jednym polu zabiegowym w precyzyjnie określonym miejscu, nie uszkadzając skóry, ani tkanek sąsiadujących.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu, jednak potrzeba około 30 dni, aby zobaczyć te ostateczne. Utrzymają się one od 18 do 24 miesięcy, sprawiając, że skóra będzie świeża i wyraźnie młodsza.

Czas zabiegu jest krótki i nie przynosi pacjentom bólu, zaraz po nim mogą wrócić do codziennych zajęć

Twarz 599zł 599 zł
Podbródek 499zł 499 zł
Twarz+podbródek 699zł 699zł
Szyja 299zł 299 zł
Dekolt 599zł  599 zł
Czoło 299zł 299 zł
Okolice oczu 299zł 299zł

Brzuch 799zł


Boczki x2   799zł

799 zł

799zł

Pośladki    799zł  799 zł
Nad kolanami x2    499zł   499 zł
Wewnętrzna część ud x2    799zł 799zł
Zewnętrzna część ud x2    799zł 799 zł
Całe uda x2    999zł 999 zł
Ramiona (pelikany) x2    799zł 799zł