Kosmetyczne wybielanie zębów

Odzyskaj piękno pewności siebie.

Kosmetyczne wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach. W tym celu stosuje się opatentowany, naturalny żel, którego działanie jest aktywowane przez niebieskie światło specjalnej lampy LED MW07. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna , w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów- bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażniania dziąseł.

Metoda pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu ( coca-cola, kawa, herbata, wino, soki itp)

Przebarwienia powstałe w wyniku stosowania tetracyklin (antybiotyków), na zębach martwych oraz o naturalnie ciemnym kolorze kości (szarym, brązowym, żółtym), nie ma możliwości osiągnięcia efektu śnieżnobiałych zębów.

Jeden zabieg rozjaśnia zęby średnio od 2-10 tonów.

W zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt utrzymuje się od kilku tygodni do kilku miesięcy po zabiegu.

Pojedynczy zabieg trwa 15 minut. W celu osiągnięcia bardziej spektakularnych efektów, sesję powtarza się trzykrotnie na jednym spotkaniu w gabinecie.

Ze względu na to, że do zabiegu stosowane są naturalne, atestowane preparaty oraz posiadająca wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa Led MW07, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

  • choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii
  • ciąża i karmienie piersią
  • zaawansowana próchnica, zęby w stanie leczenia
  • brak możliwości oddychania przez nos
  • wiek poniżej 18 lat (za zgodą rodziców)

Najczęściej klienci powtarzają zabieg co 1-3 miesiące.

Przez pierwszą godzinę po zabiegu nie należy jeść, a przez kolejne dwa tygodnie zachować tzw. „białą dietę”, czyli unikać pokarmów o intensywnym zabarwieniu. Efekt zabiegu wybielania utrzyma się dłużej dzięki odpowiedniej diecie, prawidłowej higienie jamy ustnej oraz stosowaniu unikatowych produktów do pielęgnacji.

kosmetyczne wybielanie zębów