Rzęsy

Odzyskaj piękno pewności siebie.

Metodą jeden do jednego czyli rzęsa do rzęsy.  Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach, przedłużenie i zagęszczenie ich sprawi, że spojrzenie stanie się głębsze a oko wyraźniejsze, da to naturalne piękno i doda pewności siebie. Materiał syntetyczny z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają jak prawdziwe. Są lekkie i trwałe. Utrzymują się do 2 miesięcy-zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy. Aby utrzymywał się efekt zaaplikowanych rzęs wymagane są uzupełnienia co 3-4 tygodnie. Zabieg trwa 1,5 do 2 godzin. Użyty podczas zabiegu klej nie powoduje podrażnień i alergii.

Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs, z laminowania będziesz bardzo zadowolona. Zabieg delikatnie uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz nieco je przyciemni. Bez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne. Zabieg laminowania podkreśli naturalne piękno Twych rzęs, natomiast lifting keratynowy dostarczy im niezbędnych wartości odżywczych, wzmacniając je od nasady aż po czubek. Idealnym połączeniem liftingu i laminacji rzęs jest dodanie do zabiegu witaminowego botoxu. Organic Lash Botox działa niczym jak zastrzyk regenerujący dla rzęs. Nie ma w nim niczego niebezpiecznego, nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani sylikonów.

Farbowanie brwi i rzęs polega na nałożeniu na nie henny w proszku lub w kremie w zależności od potrzeby i upodobania klientki. Farba trzyma się na nich 3-4 tygodnie. Najczęściej przyciemnia się zbyt jasne rzęsy na kolor czarny ale i również brązowy, grafitowy i granatowy, brwi natomiast na kolor czarny, brązowy i grafit w zależności od typu urody. Regulacja stanowi nieodzowną część pielęgnacji brwi, które to stanowią oprawę oczu.

Zabieg aplikacji rzęs metodą objętościową 2D-8D polega na doklejeniu przez stylistkę do każdej rzęsy klientki delikatnych jedwabnych rzęs ułożonych w wachlarze.
W zależności od ilości zaaplikowanych rzęs może uzyskać efekt naturalnego lub spektakularnego zagęszczenia.
Aplikacja jest lekka, delikatna i bardzo komfortowa w noszeniu, a także nie wpływa na stan rzęs naturalnych.
Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski są odporne na wodę, łzy. Nie przeszkadzają podczas pływania, snu i w innych czynnościach.
Rodzaj rzęs ich długość, grubość i stopień podkręcania dobierane są indywidualnie do kształtu oka oraz potrzeb klientki.

 

Nowością w gabinecie są rzęsy kaszmirowe.

Kaszmirowe rzęsy charakteryzują się wyjątkową miękkością – ich budowa jest podobna do tych pozyskiwanych z futra z norek. Różnica polega na tym, że przy ich produkcji nie są wykorzystywane zwierzęta. Włókna kaszmirowych rzęs są cieniutkie, przez co wyglądają bardzo naturalnie – niczym prawdziwe, ludzkie rzęsy. Ich kruczoczarny kolor i połysk sprawia, że tworzą przepiękną oprawę dla oczu.