Drenaż Limfatyczny

Odzyskaj piękno pewności siebie.

Przepływ limfy w organizmie następuje bardzo powoli, a jej cyrkulacja jest uzależniona od delikatnego systemu uciskowego. Air Drainage Boa Instrument jest unikatowym urządzeniem dającym możliwość wykonania masażu na całym ciele lub na wybranych jego partiach. Urządzenie do pneumatycznego masażu ma na celu pobudzenie przepływu płynu limfatycznego i usunięcie z ciała zanieczyszczeń.

 

W przeciwieństwie do wibracji generowanych przez elektrody, działa ono przy pomocy ciśnienia wytwarzanego w komorach powietrznych. Dzięki wykorzystaniu aparatu możemy zastosować kilka podstawowych technik masażu, takich jak masaż okrężny i kierunkowy, pomagających poprawić krążenie krwi i usunąć toksyny, a tym samym udrożnić naczynia włosowate.

 

Pneumatyczny system detoksykujący (system terapii uciskowej obrzęków chłonnych) pobudza krążenie krwi i limfy, pomaga usunąć różnego rodzaju obrzęki nóg i rak stymulując układ mięśniowy poprzez powtarzane kurczenie
i rozciąganie. W ty celu wykorzystuje program wtłaczający i wypuszczający powietrze z kolejnych komór znajdujących się w specjalnych mankietach, które stopniowo wywierają nacisk na ciało od jego obwodu do środka.

 

Pneumatyczny system detoksykujący może służyć jako urządzenie do fizjoterapii, które dzięki unikalnemu programowi pomaga w rehabilitacji pacjentów.

Program pozwalający na automatyczne wykonanie masażu całkowitego z dołu do góry: funkcja autodetekcji skanuje, a następnie zapamiętuje typ sylwetki i wagę ciała klienta, automatycznie dostosowując intensywność masażu i szerokość wałka w celu zapewnienia prawidłowego i efektywnego masażu.

Program pozwalający na automatyczne wykonanie masażu całkowitego z góry do dołu.

Program wykorzystuje wszystkie rodzaje fal powietrza uciskające ciało w tym samym czasie.