Rzęsy

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metodą jeden do jednego czyli rzęsa do rzęsy.  Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach, przedłużenie i zagęszczenie ich sprawi, że spojrzenie stanie się głębsze a oko wyraźniejsze, da to naturalne piękno i doda pewności siebie. Materiał syntetyczny z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają jak prawdziwe. Są lekkie i trwałe. Utrzymują się do 2 miesięcy-zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy. Aby utrzymywał się efekt zaaplikowanych rzęs wymagane są uzupełnienia co 3-4 tygodnie. Zabieg trwa 1,5 do 2 godzin. Użyty podczas zabiegu klej nie powoduje podrażnień i alergii.

Cena 200zł


 

Trwała na rzęsy

Trwała na rzęsy jest stosunkowo prostym i szybkim zabiegiem. Może być idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które marzą o pięknych wywiniętych rzęsach a nie lubią przy tym codziennej zabawy z zalotką. Cały zabieg trwa około 40 minut. A jego efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. W zależności od długości rzęs i od pożądanego efektu, kosmetyczka musi wybrać odpowiedni wałeczek.

Cena 80zł.


 

Henna

Farbowanie brwi i rzęs polega na nałożeniu na nie henny w proszku lub w kremie w zależności od potrzeby i upodobania klientki. Farba trzyma się na nich 3-4 tygodnie. Najczęściej przyciemnia się zbyt jasne rzęsy na kolor czarny ale i również brązowy, grafitowy i granatowy, brwi natomiast na kolor czarny, brązowy i grafit w zależności od typu urody. Regulacja stanowi nieodzowną część pielęgnacji brwi, które to stanowią oprawę oczu.


 

Rzęsy metodą objętościową 2D-8D

Zapraszamy na rzęsy metodą objętościową 2D-8D

Zabieg aplikacji rzęs metodą objętościową 2D-8D polega na doklejeniu przez stylistkę do każdej rzęsy klientki delikatnych jedwabnych rzęs ułożonych w wachlarze.
W zależności od ilości zaaplikowanych rzęs może uzyskać efekt naturalnego lub spektakularnego zagęszczenia.
Aplikacja jest lekka, delikatna i bardzo komfortowa w noszeniu, a także nie wpływa na stan rzęs naturalnych.
Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski są odporne na wodę, łzy. Nie przeszkadzają podczas pływania, snu i w innych czynnościach.
Rodzaj rzęs ich długość, grubość i stopień podkręcania dobierane są indywidualnie do krztałtu oka oraz potrzeb klientki