regulamin

Uprzejmie informujemy, że:

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej oraz uzupełnienie i przedłużenie stosownych zgód.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Studio Urody Monika z siedzibą przy ulicy Liściastej 18/1, 91-357 Łódź (dalej zwany Administratorem).
Państwa dane (Imię i Nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, płeć, historia wizyt na stronie www.studiourodymonika.pl) będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie związane z ofertą sprzedażową Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można wycofać zgłaszając to do Administratora (dane powyżej).
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa udzielonej zgody