Powiększanie, modelowanie ust

Odzyskaj piękno i pewności siebie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Łodzi

 

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Ponadto, nie jest czymś obcym dla organizmu człowieka, gdyż znajdziemy go w stawach, gałkach ocznych, a nawet w płynie łzowym. Glikozoaminoglikan ma za zadanie nawilżać i uelastyczniać skórę, by była wciąż promienna i młoda. Zatem powiększanie ust kwasem hialuronowym powinno zostać przeprowadzone przy użyciu sprawdzonych środków, które nie zaszkodzą organizmowi. Preparat Stylage M i Juvederm oparte są na stabilizowanym kwasie hialuronowym, dlatego zapewniają długotrwały efekt jędrnych i nawilżonych ust.
Wstrzyknięcie preparatu Stylage M lub Juvederm poprawia estetykę ust (nierówny kontur, zbyt cienka dolna lub górna warga) oraz sprawia, że usta niezależnie od wieku wyglądają młodo i ponętnie. Usta odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększanie ust kwasem hialuronowym powoduje również, że znikają małe i większe zmarszczki wokół czerwieni wargowej, co daje ogólny korzystny efekt odmłodzenia. Ta niewielka zmiana może zdziałać wiele nie tylko z zewnątrz, ale również dodać pewności siebie. Należy jednak pamiętać, że jednorazowe powiększanie ust nie wystarczy do końca życia. Specjalna formuła kwasu hialuronowego w uznanych preparatach sprawia, że efekt utrzymuje się wiele miesięcy (ok. 12) po zabiegu.
Już po pierwszym zabiegu czerwień wargowa jest wyraźnie powiększona i do tego delikatna jak nigdy dotąd. Profesjonalne powiększanie ust nie oznacza, że karykaturalnie zwiększą swoją objętość – przekonaj się o tym w jednym z naszych łódzkich gabinetów! Oferujemy powiększanie ust kwasem hialuronowym wieloma technikami: od tradycyjnej po Russian Lips, Hollywood Lips.