O NAS

 

Poznaj Studio Urody Monika

Studio Urody Monika jest firmą działającą w Łodzi od 2005 roku. Pierwszym gabinetem, który rozpoczął działalność, było Studio Paznokci przy ulicy Stefana 5c. Dwa lata później ofertę rozszerzyliśmy o dział kosmetyki ogólnej i otworzyliśmy kolejny salon kosmetyczny, na ulicy Nastrojowej 51. Najnowszym miejscem, w którym proponujemy najwyższej jakości usługi fryzjerskie i kosmetyczne jest salon na ulicy Traktorowej 67.

Zaufaj specjalistom ze Studia Urody Monika w Łodzi

Studio kosmetyczne Monika to gabinet zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasz zespół doświadczonych kosmetologów pracuje przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz oryginalnych kosmetyków. Oferujemy indywidualne konsultacje, a także dobranie terapii dopasowanych do oczekiwań Klientów i potrzeb skóry. W przerwie między zabiegami medycyny estetycznej zapewniamy chwilę relaksu przy kawie lub zimnych napojach. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Łodzi i skorzystania z profesjonalnych usług kosmetycznych.

 

Opinie naszych klientek

Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolona. Można liczyć na profesjonalne porady i indywidualne podejście do klienta. Dodatkowo zabiegi i usługi wykonywane są w bardzo miłej atmosferze. Polecam serdecznie wszystkim!

Agnieszka

Paznokcie w tym salonie zawsze wyjdą piękne! Ostatnio wybrałam się do p. Elviry, piękne zdobienia, kształt paznokcia idealnie dobrany do moich dłoni. Na pewno wrócę ponownie 🙂

Aleksandra

Wczoraj miałam zabieg tzw "krwawy lifting" ... już dziś widać efekt... skóra jest bardziej napięta i odmłodzona...
Dziękuję bardzo za złote ręce p Moniki ..
niedługo wracam!!!

Irena

Więcej opinii znajdziecie na naszym facebooku 🙂

https://www.facebook.com/pg/Studio.Urody.Monika/reviews/?ref=page_internal


Zobacz nasze salony