Mezoterapia łódź

Mezoterapia

Określenie mezoterapia to zlepek słów oznaczających "leczenie do środka". Metoda ta polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Jest to metoda od lat wykorzystywana w medycynie, obecnie przeżywa swój tryumfalny "come back". Mezoterapia to metoda bezpieczna a zarazem bardzo skuteczna. Wymaga wielu wizyt w gabinecie (na początek 4-6 zabiegów, co około 2 tygodnie), ale po kilku miesiącach efekty są zaskakujące. Mezoterapię zastosować można praktycznie w każdym przypadku, wskazaniem do tej formy terapii jest uogólnione starzenie się skóry lub tylko przejściowe pogorszenie jej kondycji, wypadanie włosów, cellulit, rozstępy, blizny… obszar działania zależy jedynie od dostępności leków.

Skóra twarzy, szyi i dekoltu

Koktajle stosowane do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi i dekoltu to mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulęgają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Cellulit i otyłość

Mezoterapia jest metodą niezwykle cenną w także walce z cellulitem. Stanowi uzupełnienie dotychczas znanych i stosowanych zabiegów. Iniekcje z koktajlu zawierającego m.in. kofeinę, L-karnitynę i wyciąg z karczochów w połączeniu z intensywnym masażem ułatwiają usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej a także powodują ujędrnienie skóry.

Cena: od 300zł