Makijaż permanentny brwi

Idealny kształt brwi to rzadkość. Brwi rosną nieregularnie, a w łuku brwiowym często zdarzają się przerwy. Ciągłe malowanie brwi jest uciążliwe i czasochłonne, a farbowanie henną daje krótkotrwały efekt. W takich przypadkach makijaż permanentny jest wprost niezastąpiony! W makijażu permanentnym brwi stosujemy stosujemy różne metody-najnowocześniejsza microblading, metodę pudrową, metodę cienia, Ombre. Dzięki nim uzyskujemy niezwykle naturalny efekt indywidualnie dobrany dla każdej osoby.  Nareszcie możesz mieć brwi o jakich zawsze marzyłaś! Już teraz umów się na bezpłatną wizualizację i zobacz jak mogą wyglądać Twoje nowe brwi;-)

Rodzaje makijaży:

Metoda Ombre, puder/cień   przypomina dobrze wykonaną hennę czy podkreślenie brwi cieniem - z takim makijażem jest dobrze każdej kobiecie. Delikatny cień na przodzie i w górnej linii brwi wzmacniamy w dolnej części łuku brwiowego. Taki cień wygląda dobrze zarówno jeśli klientka ma swoje gęste brwi jak i nie posiada ich wcale.

Metodę Ombre Brows można - jeśli oczywiście jest taka potrzeba - połączyć z metodą włoskową. Włos malowany zostaje w miejscach gdzie natura go poskąpiła. Pięknie wtapia się w cień i wygląda na jego tle zdecydowanie bardziej naturalnie niż na jasnej skórze.

Cena: 600 zł  wliczone są dwa zabiegi (drugi dopigmentujący - który należy wykonać od 4 tyg. do maksymalnie 2   miesięcy   od zabiegu, po upływie tego czasu zabieg jest płatny dodatkowo 30% ceny zabiegu.

*okres między rokiem, a 2 lata od wykonania pierwszego zabiegu to 50% wartości zabiegu

*okres między  2 lata do 3 lat to 70 % wartości zabiegu

*okres po 3 latach od pierwszego zabiegu to 100% ceny zabiegu

Coroczne dopełnienia makijażu permanentnego
Przeciętnie po roku od daty wykonania makijażu permanentnego dokonuje się jego korekty. Jeżeli makijaż nie rozjaśnił się znacznie - zazwyczaj wystarcza jeden zabieg całościowy wynoszący 50 % ceny. Dopełnienia makijażu permanentnego można wykonać również po dłuższym okresie czasu niż 1 rok, natomiast często wówczas konieczne mogą być dwa pełne zabiegi.
W przypadku chęci poprawienia makijażu permanentnego wykonanego u innej linergistki, uiścić należy pełną kwotę zabiegu..

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do ok 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Aby uniknąć opryszczki w przypadku pigmentacji ust należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez linergistkę.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

-ciąża
-cukrzyca
-łuszczyca
-infekcja
-przyjmowanie leków sterydowych lub silnych leków rozrzedzających krew
-choroba krwi (Hemofilia)
-choroba nowotworowa w trakcie leczenia
-osoby zarażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis)
-bardzo wysokie, leczone ciśnieniepodwyższona temperatura
-ostrzyknięcie wypełniaczami ust w krótkim czasie przed zabiegiem (ustalamy datę, rodzaj wypełniacza)

Pielęgnacja skóry po makijażu trwałym:

Przez około 10 dni nie należy chodzić do sauny, solarium, nie korzystać z zabiegów SPA, należy wykluczyć kąpiele w basenie, w jeziorze itp.
Nie moczyć, nie trzeć, nie dotykać skóry w miejscu pigmentacji.
Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
Nie stosować cieni i maskary do rzęs w przypadku pigmentacji oka przez około 7 dni.
Nie dopuszczać do wysuszenia, oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.
Unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego nawet po zagojeniu skóry.

Ponieważ cenimy sobie nasz czas i swoich klientów więc o to samo prosimy Was... więc po umówionej wizycie na makijaż permanentny, prosimy o wpłatę zaliczki przelewem lub osobiście w wysokości 100zł . W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz dzień i godzinę, na który mamy wyznaczony termin zabiegu. Nr konta WBK 47 1090 2835 0000 0001 2366 9049

Makijaż permanentny - Nasze prace