Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

W przypadku ust makijaż permanentny polega na obrysowaniu konturu ust lub wypełnieniu ust wraz z cieniowaniem. Możliwe jest również połączenie konturu wraz wypełnieniem. Kontur wydobywa naturalny kształt ust który często bez makijażu jest słabo widoczny, lekko rozmyty, a usta wydają się mniejsze niż w rzeczywistości. Wypełnienie ust daje wrażenie pełniejszych ust, lekko pomalowanych pomadką.

Cena : kontur ust 500 zł, kontur ust + wypełnienie kolorem 800 zł

Coroczne dopełnienia makijażu permanentnego
Przeciętnie po roku od daty wykonania makijażu permanentnego dokonuje się jego korekty. Jeżeli makijaż nie rozjaśnił się znacznie - zazwyczaj wystarcza jeden zabieg całościowy wynoszący 50 % ceny. Dopełnienia makijażu permanentnego można wykonać również po dłuższym okresie czasu niż 1 rok, natomiast często wówczas konieczne mogą być dwa pełne zabiegi.
W przypadku chęci poprawienia makijażu permanentnego wykonanego u innej linergistki, uiścić należy pełną kwotę zabiegu..

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do ok 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Aby uniknąć opryszczki w przypadku pigmentacji ust należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez linergistkę.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

-ciąża
-cukrzyca
-łuszczyca
-infekcja
-przyjmowanie leków sterydowych lub silnych leków rozrzedzających krew
-choroba krwi (Hemofilia)
-choroba nowotworowa w trakcie leczenia
-osoby zarażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis)
-bardzo wysokie, leczone ciśnieniepodwyższona temperatura
-ostrzyknięcie wypełniaczami ust w krótkim czasie przed zabiegiem (ustalamy datę, rodzaj wypełniacza)

Pielęgnacja skóry po makijażu trwałym:

Przez około 10 dni nie należy chodzić do sauny, solarium, nie korzystać z zabiegów SPA, należy wykluczyć kąpiele w basenie, w jeziorze itp.
Nie moczyć, nie trzeć, nie dotykać skóry w miejscu pigmentacji.
Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
Nie stosować cieni i maskary do rzęs w przypadku pigmentacji oka przez około 7 dni.
Nie dopuszczać do wysuszenia, oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.
Unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego nawet po zagojeniu skóry.

Ponieważ cenimy sobie nasz czas i swoich klientów więc o to samo prosimy Was... więc po umówionej wizycie na makijaż permanentny, prosimy o wpłatę zaliczki przelewem lub osobiście w wysokości 100zł . W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz dzień i godzinę, na który mamy wyznaczony termin zabiegu. Nr konta WBK 47 1090 2835 0000 0001 2366 9049

Makijaż permanentny - Nasze prace