Kwas Hialuronowy Łódź

Powiększanie ust

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat SurgiLIPS® oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym zapewnia długotrwały efekt jędrnych i nawilżonych ust.

Piękne i ponętne usta : wstrzyknięcie preparatu SurgiLIPS® poprawia estetykę ust (nierówny kontur, zbyt cienka dolna lub górna warga) oraz sprawia, że usta niezależnie od wieku wyglądają młodo i ponętnie.

Usta odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości powoduje również, że znikają małe i większe zmarszczki wokół ust, co daje ogólny korzystny efekt odmłodzenia. Specjalna formuła kwasu hialuronowego w preparacie SurgiLIPS® sprawia, że efekt utrzymuje się wiele miesięcy (ok. 12) po zabiegu.

CENA: od 500zł

Kwas Hialuronowy

Wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy; Stosowane preparaty Na polskim rynku dostępnych jest kilka preparatów kwasu hialuronowego (m.in. Restylane). W gabinecie stosujemy produkty Surgiderm.

Zastrzyki Surgiderm mogą być uzupełniane preparatem Surgilift Plus (mezolift), aby poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.

Cena: 500-700zł