Depilacja

W dzisiejszych czasach nadmierne owłosienie i niechciane włosy to powszechny problem kosmetyczny występujący zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Depilacja to już nie tylko wygoda ale jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest wiele alternatywnych, dostępnych metod usuwania owłosienia.

Proponujemy Państwu zabiegi depilacji najlepszej hiszpańskiej firmy Depileve.Depilujemy tradycyjnym woskiem paskowym, którym poddawane są takie części ciała jak nogi, ręcę i inne oraz woskiem metodą bezpaskową. Depilacja woskiem bezpaskowym nie podrażnia skóry, metoda ta jest o wiele mniej bolesna ( polecana w przypadku depilacji bikini, pach, twarzy, klatki piersiowej), jest bezpieczna dla skór naczyniowych, po zabiegu można nawet udać się na basen, ponieważ wosk przykleja się tylko do depilowanych włosków, nie przyklejając się do skóry, dzięki czemu nie podrażnia jej

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych,co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością.Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Posiadamy również w sprzedaży rewelacyjny preparat Folisan, który zapobiega wrastaniu włosów i zapaleniu mieszków włosowych. Ma działanie przeciwzapalne i złuszczające. Dzięki aplikatorowi roll-on stosowanie preparatu jest precyzyjne i wygodne.

Systematyczna depilacja woskiem osłabia cebulki włosów, dzieki czemu odrastają słabsze i w dużo mniejszych ilościach. Taki zabieg może być nieco nieprzyjemny, jednak wykonany fachowo przez profesjonalistkę w naszym Studio Urody pozwala na zmniejszenie dyskomfortu klienta i zapewnia doskonałe efekty. W naszym salonie znajdziecie Państwo wykwalifikowany personel, który przeprowadzi taki zabieg szybko, skutecznie i w bardzo przyjaznej atmosferze.

Wykonujemy każdy rodzaj depilacji intymnej, również u mężczyzn

depileve

depileve1