Ciało

Drenaż Limfatyczny

Przepływ limfy w organizmie następuje bardzo powoli, a jej cyrkulacja jest uzależniona od delikatnego systemu uciskowego. Air Drainage Boa Instrument jest unikatowym urządzeniem dającym możliwość wykonania masażu na całym ciele lub na wybranych jego partiach. Urządzenie do pneumatycznego masażu ma na celu pobudzenie przepływu płynu limfatycznego i usunięcie z ciała zanieczyszczeń.

W przeciwieństwie do wibracji generowanych przez elektrody, działa ono przy pomocy ciśnienia wytwarzanego w komorach powietrznych. Dzięki wykorzystaniu aparatu możemy zastosować kilka podstawowych technik masażu, takich jak masaż okrężny i kierunkowy, pomagających poprawić krążenie krwi i usunąć toksyny, a tym samym udrożnić naczynia włosowate.

Pneumatyczny system detoksykujący (system terapii uciskowej obrzęków chłonnych) pobudza krążenie krwi i limfy, pomaga usunąć różnego rodzaju obrzęki nóg i rak stymulując układ mięśniowy poprzez powtarzane kurczenie
i rozciąganie. W ty celu wykorzystuje program wtłaczający i wypuszczający powietrze z kolejnych komór znajdujących się w specjalnych mankietach, które stopniowo wywierają nacisk na ciało od jego obwodu do środka.

Pneumatyczny system detoksykujący może służyć jako urządzenie do fizjoterapii, które dzięki unikalnemu programowi pomaga w rehabilitacji pacjentów.

* MODE 1 Program pozwalający na automatyczne wykonanie masażu całkowitego z dołu do góry: funkcja autodetekcji skanuje, a następnie zapamiętuje typ sylwetki i wagę ciała klienta, automatycznie dostosowując intensywność masażu i szerokość wałka w celu zapewnienia prawidłowego i efektywnego masażu.

** MODE 2Program pozwalający na automatyczne wykonanie masażu całkowitego z góry do dołu.

*** MODE 3 Program wykorzystuje wszystkie rodzaje fal powietrza uciskające ciało w tym samym czasie.

Cena 50zł, karnet 10 zabiegów 450zł (ostatni gratis)


 

Masaże i Algi

Algi stanowią źródło najróżniejszych substancji interesujących dla przemysłu kosmetycznego. Wykorzystywane w preparatach kosmetycznych zaopatrują naszą skórę między innymi w witaminy, aminokwasy, polisacharydy, proteiny i składniki mineralne.

Preparatów z tymi składnikami powinny używać dojrzałe kobiety, jak również 20-latki chcące poprawić stan swojej niejednokrotnie zmęczonej i zszarzałej skóry, być może już z pierwszymi oznakami upływającego czasu.
Masaż kosmetycznyy jest stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Jego działanie miejscowe, bezpośrednio na tkanki, które masujemy, powoduje zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Daje to lepsze dotlenienie, zwiększa się bowiem dopływ krwi tętniczej do tych masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów. Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry
i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek.


 

Depilacja woskiem

Depilacja skóry nóg to wprawdzie kwestia gustu, ale ciemne włosy nie wyglądają latem na gołych nogach szczególnie atrakcyjnie. Polecamy zabieg depilacji woskiem, który na dłuższy czas uwolni Panie od krępującego owłosienia.

Po uprzednim rozgrzaniu wosk rozprowadza się na skórze zgodnie
z kierunkiem wzrostu włosów. Pod wpływem ciepłego wosku obniża się próg odczuwania bólu. Wówczas wyrywa się je pod włos. Ten sposób powoduje usunięcie cebulek włosowych. Te włoski, które odrosną, będą słabsze i jaśniejsze. W ofercie również depilacja woskiem skóry pach, rąk i bikini.


 

Bioptron

Aparat Bioptron emituje światło o działaniu regenerującym organizm na poziomie komórkowym. Naświetlanie stymuluje i modeluje procesy samoleczenia i regeneracji oraz procesy obronne organizmu. Jest też pomocny w leczeniu wielu dolegliwości związanych z bólem, stanami zapalnymi, uszkodzeniami i podrażnieniami skóry i innych tkanek. Jest skuteczny w rehabilitacji leczniczej, szeroko stosowany w medycynie sportowej i kosmetyce.


 

Dermomasaż

Dermomasaż podciśnieniowy to zabieg antycellulitowy, wyszczuplający, ujędrniający i odmładzający. Zabieg łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem i polega na zasysaniu fałd skóry oraz ich jednoczesnym rolowaniu poprzez ruchome kulki głowicy. W efekcie następuje rozbicie komórek tłuszczowych, pobudzenie funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych, a co za tym idzie usuniecie złogów i toksyn z organizmu.

Dermomasaż podciśnieniowy jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, bezinwazyjnym i bezbolesnym, a wręcz relaksującym. Jest bardzo skuteczny, doskonale redukuje, bądź usuwa cellulit i rozstępy. Zabieg przyspiesza rozkład tłuszczu oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Po kuracji skóra jest napięta, zregenerowana, ujędrniona i elastyczna. Dermomasaż doskonale redukuje obwód ciała i modeluje sylwetkę.

Wskazania:

 • Lifting skóry

Dermomasaż podciśnieniowy jest doskonałą terapią przeciw starzeniu się skóry. Zabieg pobudza mikrokrążenie oraz aktywizuje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Dermomasaż sprawia, że skóra staje się odżywiona i zregenerowana. Ponadto nabiera sprężystości i jędrności. Zabieg daje efekty odmłodzenia skóry.

 • Cellulit i tkanka tłuszczowa

Masaż podciśnieniowy stanowi znakomity sposób na redukcję lub całkowitą eliminację cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabieg pobudzenie lipolizę w podskórnej tkance tłuszczowej, rozbija komórki tłuszczowe oraz pomaga usunąć złogi i toksyny z organizmu. Dermomasaż pobudza mikrokrążenie i pracę układu limfatycznego, w efekcie czego następuje przywrócenie prawidłowego metabolizmu oraz przyspieszenie resorpcji obrzęków. Zabieg łagodzi ból i jest bardzo relaksujący. Kuracja doskonale modeluje sylwetkę oraz sprawia, że skóra staje się  jędrna i napięta.

 • Blizny i rozstępy

Dermomasaż powoduje miejscowe przekrwienie tkanek i pobudzenie regeneracji skóry. Kuracja daje bardzo dobre efekty redukcji rozstępów i blizn, zwłaszcza przy tych świeżych (do 6 miesięcy od ich powstania).

Dermomasaż

Zalecenia

Zabieg Dermomasażu Podciśnieniowego trwa 20-60 minut, zależnie od okolicy zabiegowej. Zaleca się wykonanie serii zabiegów 6-12, w celu osiągnięcia najtrwalszych i najlepszych efektów. Na zabiegi należy się zgłaszać 2 razy w tygodniu.

Po przebyciu całej kuracji wskazane jest wykonywać zabiegi przypominające raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu (w zależności od potrzeb).

Przygotowanie do zabiegu

Skóra do zabiegu powinna być czysta. Na 24 godziny przed wizytą należy zrezygnować ze stosowania kremów, balsamów itp. Masaż jest przyjemny i całkowicie bezbolesny. Przed zabiegiem należy wypić ok. 0,5 litra wody, aby pomóc organizmowi za pomocą układu moczowego wydalać złogi niechcianego tłuszczu. Na dwie godziny przed wizytą nie należy spożywać napojów z kofeiną i w dniu zabiegu nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wygładzona i jędrniejsza. Dermomasaż podciśnieniowy nie powoduje żadnych niepożądanych działań, niemniej jednak po pierwszych zabiegach mogą pojawić się wybroczynki i siniaczki (pobudzenie mikrokrążenia), które znikną w przeciągu paru dniu. Po terapii można normalnie funkcjonować. W czasie odbywania serii zabiegów dobrze jest przestrzegać zasad zdrowego żywienia, uprawiać lekką gimnastykę oraz wypijać dziennie ok. 2 litrów niegazowanej wody mineralnej.

DermomasażPrzeciwwskazania

 • Choroby skórne: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • Stany zapalne skóry
 • Otwarte rany
 • Popękane naczynka, żylaki
 • Przeziębienie i grypa
 • Ciąża i okres laktacji
 • Łuszczyca
 • Cukrzyca
 • Padaczka
 • Rentgenoterapia
 • Choroby układu krążenia
 • Zabiegi chirurgiczne i wypełniacze
 • Choroba nowotworowa
 • Inne ciężkie choroby

Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi oraz aktywnej postaci wymienionych chorób.

Zabieg Dermomasażu polecamy łączyć z:

 •  Lipolaserem
 • drenażem limfatycznym 
 • radiofrekwencją

Umów się na wizytę i skorzystaj z darmowych konsultacji! Ocenimy stan twojej skóry i doradzimy Ci, jaki zabieg będzie odpowiedni dla ciebie.

Cena 100zł


 

 

Lipolaser

Lipolaser jest urządzeniem kosmetycznym do wykonywania zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki, pomaga usunąć zbędne kilogramy oraz cellulit, nie uszkadzając przy tym innych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne.
Urządzenie Lipolaser emituje promieniowanie barwy czerwonej przy długości fali 650 nm. Generowana wiązka laserowa ma postać kolumnową, co umożliwia kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu i zarazem pozwala zwiększyć efektywność zabiegu. Pod wpływem promieniowania laserowego w mitochondriom każdej komórki tłuszczowej dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trój glicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Zachodzące w trakcie tej reakcji zmiany chemiczne prowadzą do powstania kanałów w błonie komórkowej, przez które wydalane są kwasy tłuszczowe. Metabolity przenikają do układu limfatycznego i zostają wydalone z organizmu. Lipolaser zwany jest zimnym laserem, ponieważ wytwarza energię o niskich częstotliwościach. Podstawą skuteczności jego działania jest efekt fotobiomodulacji, czyli pobudzenia komórek tłuszczowych, które doprowadza się do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Wskutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany. Zwiększona ilość trój glicerydów po rozpadzie na kwasy tłuszczowe i glicerol przenika do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie ulega naturalnemu metabolizmowi, stając się dodatkowym źródłem energii.
Zabieg jest niezwykle skuteczny, zapewnia szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadza innych tkanek, takich jak nerwy, skóra, naczynia krwionośne.

Zalety zabiegu:
Metoda bardzo przyjemna dla Klientów (odczuwanie ciepła w miejscu zabiegu)
W trakcie zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu
Szybka i bezbolesna utrata centymetrów w miejscu zabiegu
Komfort i dobre samopoczucie Klienta
Szybkie zmniejszenie tkanki tłuszczowej
Bezbolesna likwidacja cellulitu
Wysmuklenie sylwetki
Regeneracja i odmłodzenie skóry (laser ma działanie biostymulujące)
Usprawnienie krążenia i przemiany materii
Poprawa trofiki tkanek (odżywienia, dotlenienia)
Alternatywa dla chirurgii estetycznej

Zalecenia do zabiegu (wskazania):
Cellulit
Wyszczuplanie
Wspomaganie odchudzania
Modelowanie sylwetki

Przeciwwskazania:
Ciąża
Karmienie piersią
Choroba nowotworowa
Niewydolność serca
Nadciśnienie tętnicze
Dermatozy skórne
Przerwana ciągłość naskórka
Gorączka i osłabienie organizmu
Osteoporoza
Epilepsja
Menstruacja
Cukrzyca
Rozrusznik serca
Zastawka serca
Choroby wątroby
Metalowe elementy/implanty w organizmie w okolicy zabiegowej

Czas i częstotliwość zabiegów
Zabieg należy przeprowadzać raz w tygodniu w serii 10 zabiegów, oraz raz na miesiąc zabieg przypominający. Czas trwania pojedynczego zabiegu to 30-45 minut w zależności od typu problemu Klienta. Pojedynczy zabieg nie może przekraczać 60 minut. Jeżeli w trakcie jednej wizyty Klientka poddaje się zabiegowi np. na uda i na ramiona, na każdej z tych partii zabieg może trwać maksymalnie 30 minut, co w sumie da 60 minut ekspozycji organizmu na promieniowanie, czyli dzienną maksymalną dawkę.

Cena 1 zabieg 60 zł


 

Przekłuwanie uszu

Zabieg wykonywany jest przy wykorzystaniu specjalnego pistoletu ułatwiającego symetryczne przekłucie uszu pod kątem prostym do płatków usznych. Kosmetyczna najpierw dezynfekuje płatki i zaznacza pisakiem miejsca na zrobienie dziurek tak by były one idealnie symetryczne.

Następnie do pistoletu wprowadzany jest sterylny kolczyk i następuje przestrzelenie kolczyka przez ucho. Kolczyki wykonane są z antyalergicznego tytanu i są grubsze niż zwykłe kolczyki. Do wyboru różne wzory, kolory i kształty.

Cena 40-80zł ( w zależności od rodzaju kolczyków)