Ciało

Drenaż Limfatyczny

Przepływ limfy w organizmie następuje bardzo powoli, a jej cyrkulacja jest uzależniona od delikatnego systemu uciskowego. Air Drainage Boa Instrument jest unikatowym urządzeniem dającym możliwość wykonania masażu na całym ciele lub na wybranych jego partiach. Urządzenie do pneumatycznego masażu ma na celu pobudzenie przepływu płynu limfatycznego i usunięcie z ciała zanieczyszczeń.

W przeciwieństwie do wibracji generowanych przez elektrody, działa ono przy pomocy ciśnienia wytwarzanego w komorach powietrznych. Dzięki wykorzystaniu aparatu możemy zastosować kilka podstawowych technik masażu, takich jak masaż okrężny i kierunkowy, pomagających poprawić krążenie krwi i usunąć toksyny, a tym samym udrożnić naczynia włosowate.

Pneumatyczny system detoksykujący (system terapii uciskowej obrzęków chłonnych) pobudza krążenie krwi i limfy, pomaga usunąć różnego rodzaju obrzęki nóg i rak stymulując układ mięśniowy poprzez powtarzane kurczenie
i rozciąganie. W ty celu wykorzystuje program wtłaczający i wypuszczający powietrze z kolejnych komór znajdujących się w specjalnych mankietach, które stopniowo wywierają nacisk na ciało od jego obwodu do środka.

Pneumatyczny system detoksykujący może służyć jako urządzenie do fizjoterapii, które dzięki unikalnemu programowi pomaga w rehabilitacji pacjentów.

* MODE 1 Program pozwalający na automatyczne wykonanie masażu całkowitego z dołu do góry: funkcja autodetekcji skanuje, a następnie zapamiętuje typ sylwetki i wagę ciała klienta, automatycznie dostosowując intensywność masażu i szerokość wałka w celu zapewnienia prawidłowego i efektywnego masażu.

** MODE 2Program pozwalający na automatyczne wykonanie masażu całkowitego z góry do dołu.

*** MODE 3 Program wykorzystuje wszystkie rodzaje fal powietrza uciskające ciało w tym samym czasie.

Cena 40zł, karnet 10 zabiegów 360zł (ostatni gratis)


 

Masaże i Algi

Algi stanowią źródło najróżniejszych substancji interesujących dla przemysłu kosmetycznego. Wykorzystywane w preparatach kosmetycznych zaopatrują naszą skórę między innymi w witaminy, aminokwasy, polisacharydy, proteiny i składniki mineralne.

Preparatów z tymi składnikami powinny używać dojrzałe kobiety, jak również 20-latki chcące poprawić stan swojej niejednokrotnie zmęczonej i zszarzałej skóry, być może już z pierwszymi oznakami upływającego czasu.
Masaż kosmetycznyy jest stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Jego działanie miejscowe, bezpośrednio na tkanki, które masujemy, powoduje zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Daje to lepsze dotlenienie, zwiększa się bowiem dopływ krwi tętniczej do tych masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów. Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry
i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek.


 

Depilacja woskiem

Depilacja skóry nóg to wprawdzie kwestia gustu, ale ciemne włosy nie wyglądają latem na gołych nogach szczególnie atrakcyjnie. Polecamy zabieg depilacji woskiem, który na dłuższy czas uwolni Panie od krępującego owłosienia.

Po uprzednim rozgrzaniu wosk rozprowadza się na skórze zgodnie
z kierunkiem wzrostu włosów. Pod wpływem ciepłego wosku obniża się próg odczuwania bólu. Wówczas wyrywa się je pod włos. Ten sposób powoduje usunięcie cebulek włosowych. Te włoski, które odrosną, będą słabsze i jaśniejsze. W ofercie również depilacja woskiem skóry pach, rąk i bikini.


 

Bioptron

Aparat Bioptron emituje światło o działaniu regenerującym organizm na poziomie komórkowym. Naświetlanie stymuluje i modeluje procesy samoleczenia i regeneracji oraz procesy obronne organizmu. Jest też pomocny w leczeniu wielu dolegliwości związanych z bólem, stanami zapalnymi, uszkodzeniami i podrażnieniami skóry i innych tkanek. Jest skuteczny w rehabilitacji leczniczej, szeroko stosowany w medycynie sportowej i kosmetyce.


 

Opalanie Natryskowe

Piękna opalenizna bez prażenia się na plaży czy wylegiwania w solarium? To możliwe!

Opalanie natryskowe to zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry. Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia. Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy a efekt jednolity i naturalny. Preparat nie posiada żadnych skutków ubocznych jest całkowicie bezpieczny. 
Dodatkowo w skład preparatu opalającego wchodzą: antyutleniacze, witaminy E, C, beta-karoten, masło kakaowe, aloes, olej jojoba, lanolina, ryboflawina, olej konopny, olej z nasion winogron. Składniki te powodują głębokie nawilżanie i odżywianie naskórka, zapobiegają zwiotczeniu i zmarszczkom oraz przyspieszają gojenie się drobnych ran na skórze. Preparat jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących, nie powoduje podrażnień skóry, a jego skład spełnia wymogi nowoczesnej kosmetologii.
Zabieg polecamy także osobom, które z różnych powodów nie mogą się opalać, posiadającym bardzo jasną, nawet albinotyczną cerę, uczulonym na słońce, ze znamionami czy przebarwieniami.

Cena od 40zł.


 

Przekłuwanie uszu

Zabieg wykonywany jest przy wykorzystaniu specjalnego pistoletu ułatwiającego symetryczne przekłucie uszu pod kątem prostym do płatków usznych. Kosmetyczna najpierw dezynfekuje płatki i zaznacza pisakiem miejsca na zrobienie dziurek tak by były one idealnie symetryczne.

Następnie do pistoletu wprowadzany jest sterylny kolczyk i następuje przestrzelenie kolczyka przez ucho. Kolczyki wykonane są z antyalergicznego tytanu i są grubsze niż zwykłe kolczyki. Do wyboru różne wzory, kolory i kształty.

Cena 40-80zł ( w zależności od rodzaju kolczyków)